paź 10 2015 Testowanie towarów - czyli sztuczka na Kuźniara...
Komentarze: 0

Kto niechciałby poużywać często drogich sprzętów ze sklepowych półek, a później jak gdyby nigdy nic oddać je bez żadnej straty finansowej? Oto sposób oszczędzania według Kuźniara...

Coraz więcej sklepów w Polsce na styl Amerykańskich sieci oferuje testowanie produktów, a polsie prawo mówi o możliwości oddania, odesłania produktu jeśli nie spełnia naszych oczekiwań w ciągu 14 dni od zakupu w stanie wskazującym na nieużywanie.

Bardzo głośno było w internecie po tym jak polski prezenter TVN-u, a teraz to już może nawet celebryta pochwalił się swoim sposobem na oszczędzania na Twiterze. Kupując towary w amerykańskim Wallmarcie użytuje je przez cały czas pobytu w USA, a później jak gdyby nigdy nic oddaje spowrotem do sklepu.

Metoda możnaby pomyślać świetna, aczkolwiek chyba nie wypada tak robić, a szczególnie osobistością naszego Show-biz. Ja nigdy bym się nie zniżył do takiego poziomu, dlatego też ostatnio podczas małego kryzysu finansowego w portfelu skorzystałem z pożyczki ekspreskasa.pl i uniknąłem oszczędzania na Kuźniara.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz